Výživa

Před výkonem

Před výkonem

14 položek
Více
Při výkonu

Při výkonu

10 položek
Více
Po výkonu

Po výkonu

17 položek
Více

Více parametrů

23 položek

USN BCAA Syntho Stack 240

BCAA Syntho Stack obsahuje účinnou kombinaci větvených aminokyselin a aktivátorů podporujících lepší absorpci (m-TOR Activator). Větvené aminokyseliny tvoří přibližně 1/3 kosterního svalstva a hrají důležitou úlohu při syntéze bílkovin. Při jakékoli fyzické aktivitě - ať už silového, vytrvalostního nebo rychlostního charakteru - dochází k vysoké ztrátě aminokyselin v těle. Při nedostatku větvených aminokyslein (BCAA) dochází k nežádoucímu efektu rozkladu svalových bílkovin (proteinů)....

90221--90221

SPONSER Pro Recovery 44/44 Chocolate 800g

PRO Recovery je vysoce kvalitní doplněk stravy s podílem proteinů a sacharidů. Přispívá k nárůstu svalové hmoty a jejímu udržení po intenzivní fyzické aktivitě.

sponser-pro-recovery-44-44-chocolate-800g--sponser-pro-recovery-44-44-chocolate-800g

SPONSER Pro Recovery 50/36 Vanilla 900g

PRO Recovery je vysoce kvalitní doplněk stravy s podílem proteinů a sacharidů. Přispívá k nárůstu svalové hmoty a jejímu udržení po intenzivní fyzické aktivitě.

sponser-pro-recovery-50-36-vanilla-900g--sponser-pro-recovery-50-36-vanilla-900g

SPONSER Pro Recovery 44/44 Mango 800g

PRO Recovery je vysoce kvalitní doplněk stravy s podílem proteinů a sacharidů. Přispívá k nárůstu svalové hmoty a jejímu udržení po intenzivní fyzické aktivitě.

sponser-pro-recovery-44-44-mango-800g--sponser-pro-recovery-44-44-mango-800g

SPONSER BCAA Capsules 350ks

Sponser BCAA jsou kapsle s větvenými aminokyselinami (BCAA) leucinem, isoleucinem a valinem ve volné formě. Studie ukazují, že tyto tři aminokyseliny jsou v optimálním poměru 3:1:1 ideální pro budování svalové hmoty a její udržení. BCAA jsou absorbovány přímo svaly těla a používají se hlavně jako palivo v průběhu fyzické aktivity. D Další důležitou aminokyselinou je glutamin, který je zapojen do mnoha metabolických funkcí. Glutamin sám o sobě je pouze částečně esenciální, tj....

sponser-bcaa-capsules-350ks--sponser-bcaa-capsules-350ks

USN PUREFIT HYDRATING ENDURO pomeranč - 1Kg

usn-purefit-hydrating-enduro-pomeranc-1kg--usn-purefit-hydrating-enduro-pomeranc-1kg

USN PUREFIT HYDRATING ENDURO jablko - 1Kg

usn-purefit-hydrating-enduro-jablko-1kg--usn-purefit-hydrating-enduro-jablko-1kg

USN PUREFIT PRO RECOVER jahoda - 855g

usn-purefit-pro-recover-jahoda-855g--usn-purefit-pro-recover-jahoda-855g

USN PUREFIT PRO RECOVER čokoláda - 855g

usn-purefit-pro-recover-cokolada-855g--usn-purefit-pro-recover-cokolada-855g

USN BCAA Syntho Stack 120

BCAA Syntho Stack obsahuje účinnou kombinaci větvených aminokyselin a aktivátorů podporujících lepší absorpci (m-TOR Activator). Větvené aminokyseliny tvoří přibližně 1/3 kosterního svalstva a hrají důležitou úlohu při syntéze bílkovin. Při jakékoli fyzické aktivitě - ať už silového, vytrvalostního nebo rychlostního charakteru - dochází k vysoké ztrátě aminokyselin v těle. Při nedostatku větvených aminokyslein (BCAA) dochází k nežádoucímu efektu rozkladu svalových bílkovin...

usn-bcaa-syntho-stack-120-4935220--usn-bcaa-syntho-stack-120

SPONSER BCAA INSTANT 150g

 Protein podporuje růst a udržování svalové hmoty. Větvené aminokyseliny jsou ve srovnání s bílkovinami svalům k dispozici rychleji. SPONSER PRO BCAA Instant nabízí 3 volné aminokyseliny v poměru 3:1:1 v instantní práškové podobě. V této formě je produkt vhodný pro obohacení sportovních nápojů, „shakes-proteinových koktejlů“ nebo do produktů podporujících regeneraci. Výhody • 3:1:1 poměr (leucin, isoleucin, valin) • Cílená suplementace 3 esenciálních aminokyselin • Velmi...

sponser-bcaa-instant-150g--sponser-bcaa-instant-150g

SPONSER Competition 1000g

COMPETITION® je ve formě volné kyseliny sportovní nápoj pro vysoké potřeby energie. Vyrobené z velké směsi sacharidů s různým glykemickým indexem a elektrolytů.

sponser-competition-1000g--sponser-competition-1000g

SPONSER Liquid Energy Plus 70g

Sponser LIQUID ENERGY PLUS je energetický gel značky Sponser s neutrální příchutí. Jedna tuba (70 g) obsahuje 210 kcal čisté energie a 50g carbohydrátů, sáček 35g pak  25g carbohydrátů. Produkt je vhodný pro vytrvalostní sportovce, kteří jsou závislí na konstantní přísunu energie.

sponser-liquid-energy-plus-70g--sponser-liquid-energy-plus-70g

SPONSER Liquid Energy BCAA 70g

Sponser LIQUID ENERGY BCAA je vysoce koncentrovaný energetický gel, který obsahuje kromě glukózy a fruktózy i BCAA a Taurin a je současně obohacen sodíkem a draslíkem. Příchuť jahoda - banán.

sponser-liquid-energy-bcaa-70g--sponser-liquid-energy-bcaa-70g

USN Energy Burst Performance Gel

usn-energy-burst-performance-gel--usn-energy-burst-performance-gel

SPONSER Protein 36 Bar Vanilla 50g

Sponser PROTEIN 36 BAR je vysoce kvalitní proteinová tyčinka s karbohydráty. Obsahuje velmi kvalitní bílkoviny z mléka, sóji a obilovin a 10 vitaminů a 10 minerálů, pokrývajících až 50% jejich denní potřeby. Tyčinka představuje alternativu tradičních proteinových a recovery koktejlů. (36%proteinu 26%carbohydrátů).

sponser-protein-36-bar-vanilla-50g--sponser-protein-36-bar-vanilla-50g

SPONSER Oat Pack Creamy-Caramel 50g

Sponser OAT PACK – přírodní koncentrovaný výkon z ovsu. Ovesné vločky v kombinaci s kousky lahodného karamelu vytváří chutnou energetickou svačinku pro vaše vysokohorské túry nebo v průběhu vašich pracovních dnů.

sponser-oat-pack-creamy-caramel-50g--sponser-oat-pack-creamy-caramel-50g

SPONSER Liquid Energy Salty 35g

Sponser LIQUID ENERGY SALTY je vysoce koncentrovaný energetický gel založený na karbohydrátech jako rychle i pomalu dostupných zdrojích energie. 100% přírodní koncentrát bez jakýchkoliv konzervantů.

sponser-liquid-energy-salty-35g--sponser-liquid-energy-salty-35g

SPONSER Protein 34 Bar Chocolate 40g

Sponser PROTEIN BAR 34 je vysoce kvalitní proteinová tyčinka s karbohydráty a čokoládovou polevou. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny z mléka, sóji a obilovin a 6 základních vitamínů jako například vitamínu B6, který podporuje normální proteinový a energetický metabolismus. Tyčinka představuje alternativu tradičních proteinových a regeneračních koktejlů. (34%proteinu 39%karbohydrátů).

sponser-protein-34-bar-chocolate-40g--sponser-protein-34-bar-chocolate-40g

SPONSER Protein 34 Bar Banana 40g

Sponser PROTEIN BAR 34 je vysoce kvalitní proteinová tyčinka s karbohydráty a čokoládovou polevou. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny z mléka, sóji a obilovin a 6 základních vitamínů jako například vitamínu B6, který podporuje normální proteinový a energetický metabolismus. Tyčinka představuje alternativu tradičních proteinových a regeneračních koktejlů. (34%proteinu 39%karbohydrátů).

sponser-protein-34-bar-banana-40g--sponser-protein-34-bar-banana-40g

SPONSER Activator 200 Ampullen 25ml

SPONSER® AKTIVÁTOR je vysoce efektivní, přírodní kofein booster. Bylo prokázáno, že přispívá ke zvýšené odolnosti a cílenější výkon. AKTIVÁTOR pomáhá nejen ve sportu, ale také zlepší váš celkový koncentraci a bdělost.

sponser-activator-200-ampullen-25ml--sponser-activator-200-ampullen-25ml

USN Vooma Energy - gel 36g

VOOMA Energy gel byl speciálně vyvinut a navržen jako suplement při zajišťování optimání dávky energie pro všechny sportovce nejen vytrvalostních disciplín. Praktické balení umožňuje snadné a rychlé požití. Lidské tělo si dokáže udržet dostačující zásobu glykogenu pro fyzickou aktivitu trvající do 80 minut. Poté energetické nároky těla stoupají a gely představují nejvhodnější formu pro její doplnění, neboť jsou snadno vstřebatelné. VOOMA Energy obsahuje jak cukry, tak i sacharidy...

usn-vooma-energy-gel-36g--usn-vooma-energy-gel-36g

SPONSER Magnesium 250 Ampullen 25ml.

Sponser MAGNESIUM 250mg je praktická ampulka vhodná k doplnění hořčíku, vitamínu C a B6 pro sportovce a aktivní osoby všech věkových kategorií.

sponser-magnesium-250-ampullen-25ml.--sponser-magnesium-250-ampullen-25ml.