Testovací kola

Chcete si u nás koupit nové kolo a nemůžete se rozhodnout jaké? Nebo si chcete jen vyzkoušet jízdu na kolech Cannondale a Trek?

Testování kol se stalo nedílnou součástí nákupu kol. Proto jsme pro Vás na rok 2019 rozšířili flotilu „tesťáků“ u Cannondale a Trek. Máme pro Vás připraveno cca 55 kol různých velikostí a druhů.

Proč testovat kolo

  1. Kola Cannondale a Trek jsou zážitek sám pro sebe - poznejte ten rozdíl na vlastni kůži.

  2. Nekupujte zajíce v pytli! Pouze u nás můžete v klidu vyzkoušet, jak Vám kolo sedí. Něco takového v obyčejném obchodě nikdy nezkusíte.

  3. Nemusíte se starat o seřízení kola. Testovací kolo Vám půjčíme vždy optimálně seřízené přímo na Vaši postavu a cyklistickou úroveň.

  4. Máte možnost vyzkoušet si více modelů a to v reálných podmínkách, nejen v prodejně. Testujte tam, kde Vy sami budete reálně jezdit a vyberte si ten pravý model pro Vás.

  5. Chcete si udělat vyjížďku na celý víkend a otestovat tak kolo na delší trasy? Není problém! Kolo Vám půjčíme i na více dní.

K půjčení kola jsou zapotřebí 2 doklady, vratná záloha v 30% z ceny daného kola a poplatek, který vám v případě zakoupení kola vrátíme (maximální výše odpočtu je 5 000 Kč).

Poplatek za půjčení na den je 800 Kč.