Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Madone SLR 9 AXS Gen 8 - No. 76 ICON
Kód: 5352503 5352504 5352505 5352506 5352507 5352508 Zvolte variantuDetailní popis produktu
K dispozici jen v rámci časově omezených předobjednávek do 13. dubna 2026. Model The First 50 Project One ICON vychází z platformy Madone SLR 9 AXS Gen 8 a je vyroben z našeho nejlepšího karbonu OCLV řady 900. Toto kolo je osazeno sadou SRAM RED AXS E1 s wattmetrem, karbonovými koly Bontrager Aeolus RSL v jubilejní edici, karbonovými jednodílnými řídítky s integrovaným představcem Trek Aero RSL, košíky s lahvemi Aero RSL a limitovaným sedlem Aeolus Elite.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLR |
|---|---|
| Modelový rok: | 2026 |
| Barva: | černá, zlatá |
| Velikost: | S, M, ML, L, XL, XS |
| Rám s vidlicí: | Karbon OCLV řady 900, tvarování trubek Full System Foil, sedlovka IsoFlow, systém hlavového složení RCS, pouze elektronické řazení, odnímatelný aerodynamický držák řetězu, středové složení T47 BB, kotouč s úchytem Flat Mount, UDH, pevná osa 142 x 12 mm. |
| Vidlice: | Madone Gen 8, karbonová konstrukce z jednoho kusu, karbonový kónický sloupek, vnitřní vedení brzd, kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, zkosená pevná osa 12 × 100 mm. |
| Hmotnost: | 6.90 kg / 15.22 lbs (včetně duší, bez lahví/košíků na lahve) |
| Hmotnostní limit: | Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 125 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu). |
| Baterie: | SRAM AXS, sada baterie (s nabíječkou). |
| Řazení: | SRAM RED AXS E1 |
| Přesmykač: | SRAM RED AXS E1, navářka. |
| Přehazovačka: | SRAM RED AXS E1, pastorek max. 36 zubů. |
| Klika: | SRAM RED AXS E1, wattmetr, 48/35, DUB |
| Středové složení: | SRAM DUB, T47 závitované, vnitřní ložisko. |
| Kazeta: | SRAM RED XG-1290 E1, 10-33, 12 rychlostí. |
| Řetěz: | SRAM RED E1 |
| Maximální rozměry převodníku: | 1x: 54 zubů, 2x: 56/43 |
| Přední kolo: | Bontrager Aeolus RSL 65X, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, pevná osa 100 × 12 mm, edice No76 |
| Zadní kolo: | Bontrager Aeolus RSL 65X, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, volnoběžka SRAM XDR, pevná osa 142 × 12 mm, edice No76 |
| Přední rychloupínák: | Zkosená pevná osa Bontrager Switch |
| Zadní rychloupínák: | Zkosená pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka. |
| Plášť: | Bontrager Aeolus RSL RD, možnost použití bezdušových plášťů, bavlněná konstrukce, aramidová patka, 170 tpi, 700 x 28 mm. |
| Sedlo: | Aeolus RSL, karbonové ližiny, šířka 145 mm, edice k 50. výročí |
| Sedlovka: | Aerodynamická karbonová sedlovka Madone, offset 0 mm, krátká délka. |
| Integrovaná řídítka/představec: | Silniční řídítka s integrovaným představcem Trek Aero RSL, karbon OCLV, Race Fit, dosah 80 mm, oblouk 124 mm |
| Omotávka na řídítka: | Trek EcoTack, edice k 50. výročí |
| Brzdový rotor: | SRAM Paceline X, se zaoblenými hranami, Centerlock, 160 mm. |
| Rozměry kotouče: | Maximální velikost kotouče: 180 mm přední a 160 mm zadní. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)