Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Charter+ 5 R10 800Wh Lowstep
Kód: 5341858 5341859 5341860 5341862 5341863 5341864 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Sestaveno v Německu. - Prohlédněte si továrnu v německém Sasku, kde se vyrábí všechna kola Trek, Electra a Diamant pro Evropu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Charter+ |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2026 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | ACTIVE |
| Velikost rámu: | L |
| Rám: | Premium Alpha Platinum Aluminum frame, top-load PowerPack, integrated cockpit routing, 135x5mm QR |
| Materiál rámu: | ALUMINIUM |
| Velikost kol: | 27.5 |
| Značka přední vidlice: | SR Suntour |
| Vidlice: | SR Suntour Mobie 34, tapered steerer tube, air spring, adjustable rebound and compression, lockout, 100mm QR, 80mm travel |
| Pláště: | Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflexní, drátová patka, 60 tpi, 27,5 x 2,4 palce. |
| Přední náboj: | Shimano TC500, centerlock, 110x15mm thru axle |
| Zadní náboj: | Shimano TC500-HM. |
| Ráfky: | Bontrager Kovee, dvoustěnný, možnost použití bezdušových plášťů, 28 děr, šířka 23 mm, ventilek Presta. // Bontrager Kovee, dvoustěnný, možnost použití bezdušových plášťů, 32 děr, šířka 23 mm, ventilek Presta. |
| Značka řazení: | Shimano |
| Řadicí páčky: | Shimano CUES U6000 w/optical gear display, 10 speed |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES U6000 GS. |
| Kliky: | ProWheel, slitina, délka 170 mm. |
| Kazeta: | Shimano CUES LG400, LINKGLIDE, 11-48, 10 rychlostí |
| Řetěz: | Shimano LG500, 9/10/11 rychlostí. |
| Značka brzd: | Shimano |
| Brzdy: | Shimano MT401/MT420, hydraulická kotoučová, kotouč 180 mm. // Shimano BR-MT420, hydraulické, kotoučové. Shimano MT401 / MT420 hydraulic disc, 180mm rotor // Shimano BR-MT420 hydraulic disc |
| Pedály: | Pedály Bontrager City. |
| Sedlo: | Bontrager Commuter Comp |
| Sedlovka: | Aluminum with suspension, 350mm long, with adjustable spring rate |
| Řídítka: | Slitina, svorka 31,8 mm, prohnutí 15 mm, šířka 630 mm. |
| Představec: | Bontrager alloy, 31.8mm clamp, adjustable rise, Blendr compatible, 80mm length |
| Gripy: | Trek ergonomic PRO, lock-on |
| Stojan: | Pletscher Comp Flex 40 |
| Baterie: | Bosch PowerTube 800Wh, smart system |
| Ovladač: | Bosch Kiox 500, smart system |
| Motor: | Bosch Smart System PX, 90Nm, 250W, 28 mph / 45 km/h (25 km/h max assist in EU and APAC) |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 170.0 - 185.0 Rider Height - 155.0 - 173.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 80.0 - 99.0 Inseam - 77.0 - 96.0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)