Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Rail+ 5 Gen 5
Kód: 5329013 5329014 5329015 5329016 5329017 5329018 5329019 5329020 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Motor Bosch Performance Line CX: Lze zvýšit až na 100 Nm - Bosch Performance Line CX nastavuje laťku pro výkon eMTB s okamžitým točivým momentem 85 Nm, který lze pomocí aplikace Bosch eBike Flow dále zvýšit až na 100 Nm a 750 W. Bosch Smart má také inteligentní režim eMTB s funkcí Extended Boost, která automaticky upravuje míru podpory podle terénu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2026 |
| Barva: | červená, šedá |
| Velikost: | S, M, L, XL |
| Motor: | Bosch Performance Line CX |
| Modelový rok: | 2026 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | ACTIVE |
| Velikost rámu: | XL |
| Rám: | Hliník Alpha Platinum, vyjímatelná integrovaná baterie (RIB 2.0), kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek vodítky, ochrana Motor Armor, hlavové složení s nastavitelným úhlem, nastavitelná geometrie Mino Link, nastavitelný pákový poměr, 34,9mm sedlovka, ABP, UDH, Boost148, 12mm pevná osa, |
| Materiál rámu: | ALUMINIUM |
| Velikost kol: | 27.5 |
| Značka přední vidlice: | RockShox |
| Vidlice: | RockShox Psylo Gold RC, pružina DebonAir, tlumení Isolator RC, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost 110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 160 mm. RockShox Psylo Gold RC, DebonAir spring, Isolator RC damper, tapered steere |
| Značka zadního tlumiče: | RockShox |
| Zadní tlumič: | RockShox Deluxe Select+ RT, 205 mm x 65 mm. |
| Přední náboj: | Zapouzdřené ložisko Bontrager, slitinová osa, 6 děr, Boost110, 15mm pevná osa. |
| Zadní náboj: | Slitina, Bontrager, zapouzdřené ložisko, 6 šroubů, ořech Freehub Shimano Micro Spline, Boost148, 12mm pevná osa. |
| Značka řazení: | Shimano |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Deore M6100, dlouhé ramínko. |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100, 10-51, 12 rychlostí. |
| Řetěz: | Shimano Deore M6100, 12 rychlostí. |
| Značka brzd: | Shimano |
| Brzdy: | Hydraulická 4pístková kotoučová verze Shimano, páčka MT4100, třmen MT420 // Hydraulická 4pístková kotoučová verze Shimano, páčka MT4100, třmen MT420 Shimano 4-piston hydraulic disc, MT4100 lever, MT420 caliper // Shimano 4-piston hydraulic disc |
| Pedály: | VP-536, nylonová platforma |
| Sedlo: | Bontrager Verse P3, ocelové ližiny. |
| Sedlovka: | TranzX JD-YSI34, zdvih 170 mm, vnitřní vedení, 34,9 mm. |
| Řídítka: | Slitina, Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 15 mm, šířka 750 mm. |
| Představec: | Bontrager Comp, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 50 mm |
| Gripy: | Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On |
| Blatníky: | Blatník Trek na míru |
| Baterie: | Bosch PowerTube 800 Wh, chytrý systém. Bosch PowerTube 800Wh, smart system |
| Ovladač: | Ovladač systému Bosch BRC3100, chytrý systém Bosch Syst |
| Motor: | Bosch Performance Line CX, maximální rychlost 32 km/h (v EU a APAC 25 km/h). Bosch Performance Line CX, 20 mph / 32 km/h max assist (25 |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 188.0 - 195.0 Rider Height - 165.0 - 177.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 89.0 - 91.0 Inseam - 79.0 - 83.0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)