Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Rail+ 8 Gen 5
Kód: 5329138 5329139 5329140 5329141 5329134 5329135 5329136 5329137 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Motor Bosch Performance Line CX: Lze zvýšit až na 100 Nm - Bosch Performance Line CX nastavuje laťku pro výkon eMTB s okamžitým točivým momentem 85 Nm, který lze pomocí aplikace Bosch eBike Flow dále zvýšit až na 100 Nm a 750 W. Bosch Smart má také inteligentní režim eMTB s funkcí Extended Boost, která automaticky upravuje míru podpory podle terénu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2026 |
| Barva: | černá, žlutá |
| Velikost: | S, M, L, XL |
| Motor: | Bosch Performance Line CX |
| Modelový rok: | 2026 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | ACTIVE |
| Velikost rámu: | S |
| Rám: | Hliník Alpha Platinum, vyjímatelná integrovaná baterie (RIB 2.0), kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek vodítky, ochrana Motor Armor, hlavové složení s nastavitelným úhlem, nastavitelná geometrie Mino Link, nastavitelný pákový poměr, 34,9mm sedlovka, ABP, UDH, Boost148, 12mm pevná osa, |
| Materiál rámu: | ALUMINIUM |
| Velikost kol: | 27.5 |
| Značka přední vidlice: | RockShox |
| Vidlice: | RockShox ZEB Select, pružina DebonAir, tlumič Charger RC, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost110, Maxle Stealth, zdvih 160 mm. RockShox ZEB Select, DebonAir spring, Charger RC damper, tapered steerer, 44mm offset, |
| Značka zadního tlumiče: | RockShox |
| Zadní tlumič: | RockShox Super Deluxe Select RT, 205 mm x 65 mm. |
| Kola: | Bontrager Line Comp 30 |
| Pláště: | Bontrager Brevard Pro XR, možnost použití bezdušových plášťů, ze dvou směsí, aramidová patka, 60 tpi, 27,5 x 2,50 palce. |
| Značka řazení: | Shimano |
| Zadní přehazovačka: | Shimano XT M8100, dlouhé ramínko. |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100, 10-51, 12 rychlostí. |
| Řetěz: | Shimano SLX M7100, 12 rychlostí |
| Značka brzd: | SRAM |
| Brzdy: | SRAM DB 8, 4pístkové hydraulické kotoučové. SRAM DB 8 4-piston hydraulic disc |
| Sedlo: | Bontrager Verse P3, ocelové ližiny. |
| Sedlovka: | Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 150 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 410 mm. |
| Řídítka: | Bontrager Line, slitina, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm. |
| Představec: | Bontrager Elite, 35 mm, 0 stupňů, délka 45 mm. |
| Gripy: | Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On |
| Blatníky: | Blatník Trek na míru |
| Baterie: | Bosch PowerTube 800 Wh, chytrý systém. Bosch PowerTube 800Wh, smart system |
| Ovladač: | Ovladač systému Bosch BRC3100, chytrý systém Bosch Syst |
| Motor: | Bosch Performance Line CX, maximální rychlost 32 km/h (v EU a APAC 25 km/h). Bosch Performance Line CX, 20 mph / 32 km/h max assist (25 |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 155.0 - 165.0 Rider Height - 165.0 - 177.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 74.0 - 78.0 Inseam - 79.0 - 83.0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)