Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Fuel EX 8 Gen 7
Kód: 5335741 5335742 5335743 5335744 5335745 5335746 5335747 5335748 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Upravte si kolo, vyrazte a tak stále dokola - Jen vy sami můžete určit, jak vypadá vaše ideální trailové kolo. Právě proto je model Fuel dostupný ve třech nastavitelných variantách. Model EX nabízí všestrannost, MX zas miluje skoky. A LX hravě proletí úplně cokoli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fuel Ex |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2026 |
| Barva: | červená, šedá |
| Velikost: | S, M, L, XL |
| Modelový rok: | 2026 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | ACTIVE |
| Velikost rámu: | XL |
| Rám: | Hliník Alpha NEXT Platinum, úložný prostor v rámu, hlavové složení ZS, nastavitelný pákový poměr, vnitřní vedení, vyměnitelné slitinové vahadlo, vyměnitelné spodní uchycení tlumiče, kryt dolní trubky, ochranný kryt, BSA 73, ISCG 05, ABP, UDH, Boost148, přizpůsobitelný zdvih 145 mm až 160 mm A |
| Materiál rámu: | ALUMINIUM |
| Velikost kol: | 29 |
| Značka přední vidlice: | Fox |
| Vidlice: | Fox Rhythm 36, vzduchová pružina Float EVOL, tlumič GRIP, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost110, 15mm X osa Kabolt, zdvih 150 mm Fox Rhythm 36, Float EVOL air spring, GRIP damper, tapered steerer, 44mm offset, Boo |
| Značka zadního tlumiče: | Fox |
| Zadní tlumič: | Fox Performance Float X, tlumení s 2 polohami, 205 mm x 60 mm. |
| Pláště: | Bontrager Brevard Pro XR, možnost použití bezdušových plášťů, ze dvou směsí, aramidová patka, 60 tpi, 29 x 2,50 palce. |
| Přední náboj: | Slitina, Bontrager, zapouzdřené ložisko, slitinová osa, 6 šroubů, Boost110, 15mm pevná osa. |
| Zadní náboj: | Bontrager, slitina, zapouzdřené ložisko, 6 děr, Rapid Drive 108, ořech freehub Shimano, Boost148, 12mm pevná osa. |
| Ráfky: | Bontrager Line TLR 30, možnost použití bezdušových plášťů, 28 děr, ventilek Presta. |
| Značka řazení: | SRAM |
| Zadní přehazovačka: | SRAM Eagle 70, T-Type |
| Kliky: | SRAM Eagle 70, DUB, 30 zubů ocel, T-Type, řetězová linka 55 mm, délka 170 mm. |
| Středové složení: | SRAM DUB MTB Wide, 73 mm, BSA závitované. |
| Kazeta: | SRAM Eagle XS-1270, T-Type, 10-52, 12 rychlostí. |
| Řetěz: | SRAM Eagle 70, T-Type, 12 rychlostí. |
| Značka brzd: | SRAM |
| Brzdy: | SRAM DB 8, 4pístkové hydraulické kotoučové. SRAM DB 8 4-piston hydraulic disc |
| Sedlo: | Bontrager Verse P3, ližiny chromoly. |
| Sedlovka: | Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 200 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 515 mm. |
| Řídítka: | Race Face Turbine, slitina, 35 mm, prohnutí 40 mm, šířka 780 mm. |
| Představec: | Bontrager Elite, 35 mm, 0 stupňů, délka 45 mm. |
| Sluchátka: | FSA Orbit, sealed cartridge bearing, 1-1/8'' top, 1.5'' bottom, 1.5 crown |
| Gripy: | Trek Line Comp, nylonový zámek |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 188.0 - 195.0 Rider Height - 155.0 - 165.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 89.0 - 91.0 Inseam - 74.0 - 78.0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)