Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Verve+ 1 LT Lowstep
Kód: 5291654 5291658 5304121 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Výkonný pohonný systém - Lehký a výkonný 40Nm pohon v zadním náboji nabízí sebevědomé ovládání a nepřerušovaný výkon.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jízdní kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2025 |
| Barva: | červená, šedá, žlutá |
| Velikost: | S, M, L |
| Motor: | Hyena |
| Modelový rok: | 2025 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | END OF LIFE |
| Velikost rámu: | L |
| Rám: | Hliník Alpha Gold, vnitřní vedení lanek, vnitřní baterie, úchyty na nosič a blatníky, úchyt na stojánek. |
| Materiál rámu: | ALUMINIUM |
| Velikost kol: | 28 |
| Značka přední vidlice: | Trek |
| Vidlice: | Verve+ LT alloy, threadless steel steerer, ThruSkew QR Verve+ LT alloy, threadless steel steerer, ThruSkew QR |
| Pláště: | Bontrager H2 Comp, drátová patka, 30 tpi, 27,5 x 2,00 palce. |
| Přední náboj: | Formula DC-20, slitina, 6 šroubů, 100 x 5 mm. |
| Zadní náboj: | Motor v náboji Hyena, 40 Nm, 250 W |
| Ráfky: | Bontrager Connection, dvoustěnné, 32 děr, šířka 20 mm, ventilek Presta. |
| Značka řazení: | Shimano |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Acera M3020-8, převodník max. 40 zubů. |
| Kliky: | Prowheel Pro slitina, ocelový převodník 42 zubů Narrow Wide, délka 170 mm. |
| Středové složení: | Snímač krouticího momentu se závity, 122,5mm vřeteno |
| Kazeta: | Shimano HG400, 11-40, 8 rychlostí. |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Značka brzd: | Tektro |
| Brzdy: | Hydraulické kotoučové Tektro HD-M275 Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Pedály: | protiskluzové pedály s odrazkami |
| Sedlo: | Selle Royal Nuvola // Selle Royal Nuvola |
| Sedlovka: | Slitina, Bontrager, 31,6 mm, offset 12 mm, délka 330 mm. |
| Řídítka: | Řídítka s představcem a úchytem na světlo. |
| Představec: | Integrovaný představec, objímka 35 mm. |
| Gripy: | Bontrager Satellite Elite, slitina, zamykání Lock-On. |
| Blatníky: | SKS, široké provedení. // SKS, plast, přední |
| Zadní nosič: | Zadní nosič ze slitiny kompatibilní s MIK, maximální zatížení 25 kg. |
| Stojan: | Pletscher Comp 18. |
| Baterie: | 250Wh, integrovaná v dolní trubce 250Wh, integrated in down tube |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 180.0 - 200.0 Rider Height - 160.0 - 180.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 85.0 - 94.0 Inseam - 74.0 - 85.0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)