Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Supercaliber SL 9.6 Gen 2
Kód: 5302859Detailní popis produktu
Jedinečnost v jedinečnosti - V jedinečném provedení rámu modelů Supercaliber jsme upustili od tradičního odpružení. Snížili jsme tím hmotnost, nároky na údržbu i prohýbání do stran. IsoStrut spojuje rám se sedlovými vzpěrami bez čepů, což znamená zadní zdvih přibližně 80 mm. Jedná se o dokonale vyvážený mix účinnosti, trakce a oddalování únavy, aby se závodníci cítili co nejdéle v pohodě a kolo stále precizně ovládali.Doplňkové parametry
| Kategorie: | SL |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2025 |
| Barva: | černá, modrá, červená, stříbrná |
| Velikost: | S, M, ML, L, XL |
| Modelový rok: | 2025 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | END OF LIFE |
| Velikost rámu: | ML |
| Materiál rámu: | CARBON |
| Velikost kol: | 29 |
| Značka přední vidlice: | RockShox |
| Vidlice: | RockShox Recon Gold RL, pružina DebonAir, tlumení Motion Control, zamykání, kónický sloupek, offset 42 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 110 mm. RockShox Recon Gold RL, DebonAir spring, Motion Control damper, |
| Značka zadního tlumiče: | RockShox |
| Zadní tlumič: | Trek IsoStrut, RockShox SIDLuxe, vzdálené tlumení s 2 polohami. |
| Pláště: | Bontrager Sainte-Anne RSL XR, možnost použití bezdušových plášťů, ze dvou směsí, aramidová patka, 220 tpi, 29 x 2,40 palce. |
| Přední náboj: | Shimano MT400, centerlock, Boost110, 15mm pevná osa. |
| Zadní náboj: | Shimano MT410B, centerlock, Boost148, 12mm pevná osa. |
| Ráfky: | Bontrager Kovee, dvoustěnný, možnost použití bezdušových plášťů, 28 děr, šířka 23 mm, ventilek Presta. |
| Značka řazení: | Shimano |
| Zadní přehazovačka: | Shimano SLX M7100, dlouhé ramínko. |
| Kliky: | Shimano MT512, 32 zubů, řetězová linka 55 mm, 175 mm. |
| Středové složení: | Shimano MT500, 92 mm, PressFit |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100, 10-51, 12 rychlostí. |
| Řetěz: | Shimano Deore M6100, 12 rychlostí. |
| Značka brzd: | Shimano |
| Brzdy: | Hydraulická kotoučová brzda Shimano, páčka MT501, třmen MT500. Shimano hydraulic disc, MT501 lever, MT500 caliper |
| Sedlo: | Bontrager Verse Comp, ocelové ližiny, šířka 145 mm // Verse Short Comp, ocelové ližiny, šířka 145 mm. |
| Sedlovka: | Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 150 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 31,6 mm, délka 410 mm. |
| Řídítka: | Bontrager Rhythm Comp, slitina, 31,8 mm, prohnutí 15 mm, šířka 750 mm. |
| Představec: | Bontrager Elite, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 60 mm. |
| Sluchátka: | FSA IS-2, 1-1/8 palce nahoře, 1,5 palce dole. |
| Gripy: | Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 173.0 - 180.0 Rider Height - 155.0 - 165.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 81.0 - 86.0 Inseam - 74.0 - 78.0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)