Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Supercaliber SL 9.7 AXS Gen 2
Kód: 5303554Detailní popis produktu
Jedinečnost v jedinečnosti - V jedinečném provedení rámu modelů Supercaliber jsme upustili od tradičního odpružení. Snížili jsme tím hmotnost, nároky na údržbu i prohýbání do stran. IsoStrut spojuje rám se sedlovými vzpěrami bez čepů, což znamená zadní zdvih přibližně 80 mm. Jedná se o dokonale vyvážený mix účinnosti, trakce a oddalování únavy, aby se závodníci cítili co nejdéle v pohodě a kolo stále precizně ovládali.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SL |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2024 |
| Barva: | šedá |
| Velikost: | S, M, ML, L |
| Modelový rok: | 2024 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | END OF LIFE |
| Velikost rámu: | S |
| Rám: | Karbon SL OCLV pro horská kola, IsoStrut, UDH, zdvih 80 mm. |
| Materiál rámu: | CARBON |
| Velikost kol: | 29 |
| Značka přední vidlice: | RockShox |
| Vidlice: | RockShox Reba RL, pružina Solo Air, tlumení Motion Control, vzdálené zamykání, kónický sloupek, offset 42 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 110 mm. RockShox Reba RL, Solo Air spring, Motion Control damper, re |
| Značka zadního tlumiče: | RockShox |
| Zadní tlumič: | Trek IsoStrut, RockShox SIDLuxe, vzdálené tlumení s 2 polohami. |
| Kola: | Bontrager Kovee Comp 25 |
| Pláště: | Bontrager Sainte-Anne Pro XR, možnost použití bezdušových plášťů, ze dvou směsí, aramidová patka, 60 tpi, 29 x 2,20 palce. |
| Značka řazení: | SRAM |
| Zadní přehazovačka: | SRAM GX Eagle AXS, T-Type |
| Kliky: | SRAM GX Eagle, DUB, T-Type, 34 zubů, řetězová linka 55 mm, délka 170 mm. |
| Středové složení: | SRAM DUB, 92 mm, PressFit |
| Kazeta: | SRAM Eagle XS-1275, T-Type, 10-52, 12 rychlostí. |
| Řetěz: | SRAM GX Eagle, T-Type, 12 rychlostí. |
| Značka brzd: | SRAM |
| Brzdy: | SRAM Level Bronze, 2pístkové hydraulické kotoučové. // SRAM Level Bronze, 2pístkové hydraulické kotoučové. SRAM Level Bronze 2-piston hydraulic disc // SRAM Level Bronze 2-piston hydraulic disc |
| Sedlovka: | Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 100 mm, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, délka 345 mm. |
| Představec: | Bontrager Elite, 35 mm, 13 stupňů, délka 60 mm. |
| Sluchátka: | FSA IS-2, 1-1/8 palce nahoře, 1,5 palce dole. |
| Baterie: | SRAM AXS, sada baterie (s nabíječkou). SRAM AXS battery pack (with charger) |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 155.0 - 165.0 Rider Height - 173.0 - 180.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 74.0 - 78.0 Inseam - 81.0 - 86.0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)