Registrujte se a získejte
Slevu 5 %
na nezlevněný sortiment.
Více o slevách
Slash+ 9.7
Kód: 5336542 5336543 5336544 5336545 5336546 5336547 5336548 5336549 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Odpružení s vysoko umístěným čepem - Díky vysoko umístěnému hlavnímu čepu se zadní osa při stlačení tlumiče posunuje vzad, a zadní kolo se tak po nárazu na překážku pohybuje ve směru působící síly a rychleji se jí vyhne. V praxi to znamená výjimečně hladkou a dynamičtější jízdu při maximálním kontaktu s povrchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slash+ |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Modelový rok: | 2026 |
| Barva: | černá, zelená, žlutá |
| Velikost: | S, M, L, XL |
| Motor: | TQ-HPR60 |
| Modelový rok: | 2026 |
| Pohlaví: | Unisex Unisex |
| Stav produktu: | ACTIVE |
| Velikost rámu: | M |
| Rám: | Karbon OCLV pro horská kola, odmontovatelná baterie, vysoký hlavní čep, vodicí kladka, nastavitelné hlavové složení, nastavitelné dávkování brzdné síly, integrovaná ochrana rámu, vnitřní vedení, slitinový kolébkový spoj, horní úchyt vodítka řetězu, řetězová linka 55 mm, ABP, UDH, pevná osa 14 |
| Materiál rámu: | CARBON |
| Velikost kol: | 27.5 |
| Značka přední vidlice: | Fox |
| Vidlice: | Fox Rhythm 38, vzduchová pružina Float EVOL, tlumič GRIP, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost110, 15mm X osa Kabolt, zdvih 170 mm Fox Rhythm 38, Float EVOL air spring, GRIP damper, tapered steerer, 44mm offset, Boo |
| Značka zadního tlumiče: | Fox |
| Zadní tlumič: | Fox Performance Float X, tlumení s 2 polohami, 230 mm x 65 mm. |
| Kola: | Bontrager Line Comp 30 |
| Pláště: | Bontrager Brevard RSL SE, možnost použití bezdušových plášťů, ze tří směsí, aramidová patka, 60 tpi, 29 x 2,5 palce. // Bontrager Brevard RSL SE, možnost použití bezdušových plášťů, ze tří směsí, aramidová patka, 60 tpi, 27,5 x 2,5 palce. |
| Značka řazení: | SRAM |
| Zadní přehazovačka: | SRAM Eagle 70, T-Type |
| Kliky: | SRAM EAGLE 70, délka 160 mm |
| Kazeta: | SRAM Eagle XS-1270, T-Type, 10-52, 12 rychlostí. |
| Řetěz: | SRAM Eagle 70, T-Type, 12 rychlostí. |
| Značka brzd: | SRAM |
| Brzdy: | SRAM DB 8, 4pístkové hydraulické kotoučové. SRAM DB 8 4-piston hydraulic disc |
| Sedlo: | Bontrager Verse P3, ližiny chromoly. |
| Sedlovka: | Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 170 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 450 mm. |
| Řídítka: | Bontrager Line, slitina, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm. |
| Představec: | Bontrager Elite, 35 mm, 0 stupňů, délka 35 mm. |
| Gripy: | Trek Line Elite, lock-on |
| Blatníky: | Blatník pro Trek 27.5". |
| Baterie: | TQ, 580 Wh TQ 580Wh |
| Ovladač: | Displej TQ LED s konektivitou Bluetooth a ANT+. |
| Motor: | TQ-HPR60, 60 Nm, maximální trvalý jmenovitý výkon 250 W, špičkový výkon 350 W. TQ-HPR60, 60 Nm, 250 watt maximum continuous rated power |
| Doporučená výška jezdce: | Výška jezdce - 165.0 - 177.0 Rider Height - 188.0 - 195.0 |
| Doporučená délka vnitřní nohy: | Vnitřní šev - 79.0 - 83.0 Inseam - 89.0 - 91.0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_1.png)